Projects

Zobacz nasze portfolio

Zobacz prace, które mieliśmy okazję zrealizować dla naszych klientów. Porównaj je i sprawdź, czy nie stoisz przed podobnymi wyzwaniami przed wdrożeniem projektu u siebie w firmie.

Oczywiście to tylko wybrane prace, których NDA pozwala na publikację. Mamy jeszcze setki, z których jesteśmy dumni, ale White Label zobowiązuje ;)

MLB Biotrade

MLB Biotrade jest producentem ekologicznych składników żywności, specjalizującym się w przetwarzaniu owoców jagodowych, głównie aronii z własnych pól, na szereg produktów, w tym standaryzowane ekstrakty antocyjanowe. W ofercie znajdują się ekstrakty botaniczne, produkty liofilizowane i suszone rozpyłowo, błonnik i koncentraty soków.

Warsztat
Design UI/UX
Wordpress development
Optymalizacja

Moderno Meble

design wykonany przez naszego partnera webmetric, po naszej stronie konsultacja techniczna, development, wdrozenie woocommerce, specjalnie przygotowana karta produktu pod wymogi i specyfikę biznesu

WooCommerce Development
Wordpress Development
Optymalizacja CRO

Weterynaryjny

Sklep internetowy stworzony z myślą o miłośnikach zwierząt małych i dużych. Wśród produktów znajdą się propozycje zarówno dla zwierząt domowych jak i gospodarczych. Potrzebujesz pożywienie? zabaski? a może leki lub suplementy dla zwierząt? To wszystko znajdziesz w sklepie weterynaryjny.pl

Warsztaty eCommerce
UX/UI Design
Wdrożenie WooCommerce
Integracja
Optymalizacja

eIzba.pl

Kompleksowe stworzenie strony informacyjnej dla Izby Gospodarki Elektronicznej, która wspomaga rozwój i interesy firm działających w branży elektronicznej.

UX/UI Design
Wdrożenie Wordpress
Optymalizacja
Rozwój i utrzymanie

Euroimmun

Kompleksowa realizacja strony dla światowego producenta wysokiej jakości testów do diagnostyki laboratoryjnej chorób autoimmunizacyjnych.

UX/UI Design
Wdrożenie Wordpress
Optymalizacja
Rozwój i utrzymanie

Łąki Kwietne

Zaprojektowany dla osób, które dbają o naturę i środowisko. Nowoczesny serwis ecommerce WordPress WooCommerce dla marki Łąki Kwietne.

UX/UI Design
Wdrożenie WooCommerce
Rozwój i utrzymanie
Integracja
Optymalizacja

Sklep UnoEspresso

Sklep internetowy dla osób, które bez kawy nie wyobrażają sobie dnia. Nowoczesna i efektowna platforma ecommerce Uno Espresso.

Warsztaty eCommerce
UX/UI Design
Wdrożenie WooCommerce
Rozwój i utrzymanie
Integracje

Akademia Localhost

Odkryj LocalHost Academy - platformę do nauki programowania, gdzie każdy klik przenosi Cię bliżej do świata IT. Zainspiruj się pixelartowym designem i przełomowymi technologiami edukacyjnymi.

Design
Development
Integracje i automatyzacje

Skontaktuj się ze mną!

Jędrzej Tecław
Head of Business Development
e-mail:
hello@wldevs.com
tel.:
+48 502 372 946